Apklausa

Kai reikalingas verslo planas, aktualiausia:
 

 

Kad ir kokia bebūtų veikla – verslas, socialinė veikla, kultūra, švietimas, mokymai, sveikatos apsauga, aplinkosauga ir t.t., viskas prasideda nuo idėjos

Jei turite idėją ar svajonę, o gal tik norą, yra daugybė kelių, kaip tai įgyvendinti. Vienas tų kelių – ES parama verslui, kaimui, mokymams, socialinei sferai, kultūrai, švietimui, turizmui, aplinkosaugai, sveikatos priežiūrai ir t.t.

Jei kyla klausimų, dvejonių bandant įgyvendinti savo idėją, pritraukiant finansavimą, investicijas, galime Jums padėti  - pakonsultuoti dėl galimų įgyvendinimo kelių, paruošti verslo planą, parengti investicinį projektą, užpildyti paraišką, padėti sukomplektuoti reikalingus dokumentus.

Verslo planų rengimas, investicinių projektų rengimas, finansinių analizių atlikimas, pinigų srautų prognozavimas, paraiškų rengimas, konsultacijos ES paramai gauti – pagrindinė mūsų veikla, kuria siekiame padėti Jums įgyvendinti savo idėjas. Juk čia kaip lipimas laipteliais aukštyn - jei pavyksta įgyvendinti vieną idėją, gimsta dar dešimt naujų ir taip toliau, o tai verčia suktis ir keistis pasaulį.